Joep
van den Hoogen
Juridisch medewerker
"Juridische alleskunner die rust in de tent brengt"

Team Bedrijfsprocessen
Waar is hij de beste in?
Joep is een bedrijvig type. En dat komt mooi uit, want met bedrijven heeft hij genoeg te maken binnen Team Bedrijfsprocessen. Deze toegankelijke volbloed-Brabander is een kei in het terugbrengen van orde wanneer het ergens mis dreigt te gaan. Rust in de tent brengen, zodat iedere ondernemer ’s nachts een mooi aantal uren slaap kan pakken. Hij kan goed luisteren, communiceert in klare taal, kent de weg in de bedrijfswereld en denkt in praktische, haalbare oplossingen. Hoewel Joep aan het begin van zijn carrière staat, kunnen collega’s en ondernemers altijd rekenen op de scherpe blik en oplossingsgerichte aanpak van dit juridisch talent.
Hoe weet hij dat allemaal?
Als een soort nomade bezocht Joep heel wat plaatsen. En overal waar hij kwam, vulde hij zijn koffer met flink wat kennis als bagage. Aan de bij ons overbekende uni in Tilburg volgde hij de bachelor rechtsgeleerdheid. En in Madrid, aan de hier iets minder bekende La Universidad Pontificia Comillas, volgde hij de minor internationaal recht. Dat avontuur in de Spaanse hoofdstad beschrijft hij als een stap terug in de tijd, met oude klaslokalen en een profesor die doceerde en zijn estudiantes de beurt gaf. Het motiveerde Joep om in Nijmegen de master International and European Law: Business law te gaan volgen. En trouwens ook maar meteen af te ronden – wel zo efficiënt. Tussen alle bedrijven door liep hij stage op de juridische afdeling van een bekende Brabantse bierbrouwer (BBB). Dat zullen daar vast mooie vrijdagmiddagborrels zijn geweest. Gelukkig hebben we die hier ook.
Wat valt er verder nog te vertellen?
Joep, die tijdens zijn studie nog jarenlang zonnepanelen verkocht, is niet alleen figuurlijk graag in beweging. In de weekenden floreert hij op het middenveld van het tweede team van DAW in Schaijk, de plaats waar hij opgroeide. DAW staat voor ‘De Aanhouder Wint’ en dat past wel bij Joep, want hij laat niet zomaar los. Onze sportieve collega kan ook van een spannende pot voetbal genieten wanneer hij zelf niet op het veld staat. Een bezoek aan een mooie wedstrijd in het buitenland, samen met vrienden, staat ieder jaar op zijn agenda. En een jaarlijks bezoek aan Paaspop in Schijndel ook. Met zijn brede muzieksmaak – van Elvis tot rap en alles daartussenin, wat best veel is – valt daar genoeg voor hem te halen. En ook bij ons hoeft hij zich niet te vervelen. Daar zorgen wij wel voor.

Komt in actie bij

Producten

Team Bedrijfsprocessen
0135440400
joep.hoogen@vdt-advocaten.nl
Voeg mij toe aan je contacten
Stuur een bericht